Samsung Galaxy S20 FE Fiyat Ve Özellikleri

Yaklaşık 6 Ayda iki telefon modeli paylaşan Samsung S modeli ile daha fazla insana ulaşabilmek adına yeni bir telefon daha tanıttı Samsung Galaxy S20 Fe En üst düzeyde özelliklere sahip olan Galaxy S20, kullanıcıya profosyonel kamera deneyimi sunuyor.

Mükemmel Fotoğraflar İle Samsung Galaxy S20 Fe

32MP ön kameraya ( Selfie ) sahip olan Samsun Galaxy S20 Fe ortam ışığının yetersiz olduğu yerlede bile daha renkli ve göz alıcı fotoğraflar sunuyor.

Samsung Galaxy S20 Fe Entube Fiyat ve özellikleri

Samsun’gun S20 modelinde kullandığı Yapay Zeka sayesinde oluşacak bulanıklığı ortadan kaldırıp kullanıcıya en iyi fotoğrafları önerebiliyor.

30X Space Zoom özelliği ile tanıtılan Samsung Galaxy S20 Fe, Çok uzaktaki kareleri bile eynı netlikte yakınlaştırabilir çektiğiniz fotoğrafları profosyonel resim ve video düzenleme araclarında düzenleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Fe Entube Fiyat ve özellikleri

Cloud Red, Cloud Orange, Cloud Lavender, Cloud Mint, Cloud Navy ve Cloud White renk seçenekleriyle satışa sunulacak  olan Glaxy S20 Fe telefonun ön ve arka yüzeyindekı parmak izi lekelerini en aza indirebilmek için hafif buğulu pürüzlü bir şekilde tasarlandı

Süper Akıcı 120Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç Sonsuz-O Super AMOLED  ile piyasaya tanıtılan Galaxy S20 Fe,  4.500 mAh pil, Süper Hızlı Şarj ve Kablosuz Güç Paylaşımı özellikleriyle kullanıcaya uzun süre kullanım deneyimi sunuyor.

IP68 uluslararası standardına sahip olan Samsung Galaxy S20 Fe su ve toza karşı dayanıklı, ve Android İşletim Sistemi’nin (OS) gelecek üç ana sürümünden faydalanabiliyor.

KDV dâhil 6499 TL gibi fiyat ile satışa sunulacak olan Samsung Galaxy S20 Fe 23 Eylül 2020 saat 18.00’den itibaren Samsung Online Mağazası (shop.samsung.com/tr) üzerinden başlıyor.

Samsung Galaxy S20 Fe Entube Fiyat ve özellikleri

23 Eylül 2020 ile 22 Ekim 2020 23.59 tarihleri arasında Galaxy S20 FE için ön sipariş veren tüketiciler, isterlerse “eskiyi götür, yeniyi getir” kampanyasından da faydalanabilecek ya da Galaxy Buds+’a hediye olarak sahip olabilecek.

Telefonun Türkiye için satış fiyatı ise KDV dahil 6.499 TL.

daha Fazla Bilgi İçin Samsung