Yandex Kurumsal Mail Alma

0

Yandex Kurumsal Mail

Yandex Kurumsal Mail Alma, başlıkta belirttiğimiz gibi Yandex’in Kurumsal Firmalar için oluşturduğu Kurumsal Mail Platformundan bahsedeceğiz. Bu plaptformda kurumsal mail alma ”Google Gmail Alma” gibi değil basit olmayabilir.


Öncelikle Yandex hesabınıza giriş yapın. Henüz bir hesabınız yoksa  buradan bir hesap oluşturun, ve daha sonra bir Kurum oluştumak için
Yandex.Connect
 sayfasına girin. girdiğiniz sayfanın sağ üst köşesinde Dene, Denemek gibi bir buton karşılayacak sizi burada Firmanızın veya Kurumunuzun adını oluşturduktan sonra  Connect butonuna tıklayıp kaydı tamamlayın.

Daha sonra Mail’inize bir alan adı ekleyerek Mail adresinizi kurumadi@example.com şeklinde kullanabilirsiniz. Alan adı bağlanmayan mail adresleri login@yandex.ru gibi maillerden oluşur bunlarda genellikle çalışanlara yöneticiler tarfından verilen mail adresleridir.

Yandex.Connect’te kurumunuzun ayarlarını yeniden oluşturabilir, bölümler ve alt bölümler oluşturabilir ayrıca çalışan ekleyebilir, yönetici atayabilirsiniz.

Yandex Kurumsal Mail alma

Ücretlendirme Varmı ?

style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-4434107488606712" data-ad-slot="7896499879">

Yandex’in bütün Connect servislerini ücretsiz kullanabilirsiniz. Tabi Tracker kullanmadığınız sürece. Tracker’in bütün özelliklerine erişim sağlayan bütün kullanıcıların sayısı esas alınarak ücretlendirilir.

Ücret ödemek istemeden kullanmak istersenizde bakiyenizi sıfırlamanız yeterli olacaktır bu sayede Yandex Tracker’i otomatik devre dışı bırakır.

Kurumunuza Çit Çalısanları Eklemek İçin


 1. Yandex.Connect
  ’e yönetici olarak giriş yapın.
 2. Tüm çalışanlar sayfasını açın.
 3. Çalışanı eklemek istediğiniz bölüme gidin.
 4. Bölüm sütununun altında Ekle → Çalışan ekle öğesini seçin.
 5. Gerekli alanları doldurun:
 6. Genel adres defterinde, sohbetlerde ve alt bölümlerde görünür
 7. olan Ad ve Soyad.
 8. Doğum tarihi.
 9. Cinsiyet.

böylelikle Yandex Kurumsal Mailinize çalışanlarınızı ekleyebilirsiniz çalışanların mailleri ikinci paragrafta anlattığımız gibi login@example.com olacaktır