Adsense Alternatifleri

0

Blogunuzdan veya web sitenizden para kazanma zamanının geldiğine karar verdiyseniz , muhtemelen mevcut reklam yerleştirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istersiniz. Çoğu kişi için Google AdSense ilk seçeneklerden biridir, ancak mevcut tek çözüm bu değildir.

Seçeneklerinizi keşfetmeyi tercih etmeniz için birçok neden var. Google AdSense’in işinize yaramayabilecek bazı özel uygunluk koşulları vardır.

Ayrıca, gelir paylaşımı yüksek olabilir veya reklam özelleştirmesinin olmaması ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir. Bu nedenle, bu makalede size göz önünde bulundurmanız gereken beş AdSense alternatifi sunuyoruz

Media.net

Adsense Alternatifleri Entube.Net

Media.net, AdSense’e alternatif ararken genellikle çoğu insanın baktığı ilk yerdir. Ve bunun iyi bir nedeni var – hizmet, içeriksel reklamcılığın başvurulduğu platformdur. Bu, blogunuzdaki reklamların blogunuzun içeriğiyle ilgili olacağı anlamına gelir.

AdSense Google’a aittir, ancak Media.net kendi başlarına ev isimleri olan Bing ve Yahoo tarafından yürütülmektedir. Media.net reklamları, Bing ve Yahoo ağlarından yapılan tüm aramalara özel erişime sahiptir.

Hizmetin, reklamları nasıl görüntülemek istediğinize dair çeşitli seçenekleri vardır ve bunların tümü hem mobil hem de masaüstü kullanım için optimize edilmiştir.

Uygunluk gereksinimleri açısından, Media.net standartlarını oldukça yüksek tutar. Web sitenizin yüksek kaliteli içerik sağlaması gerekir. Ayrıca temiz, kullanıcı dostu ve profesyonel görünümlü bir tasarıma sahip olması gerekir.

Ayrıca trafik kaynağınızın ne olduğuna da dikkat etmeniz gerekir. Bunun nedeni, Media.net gereksinimlerinden birinin, trafiğin çoğunun ABD, Kanada ve İngiltere’den gelmesidir.

Minimum ödeme 100 $ ‘dır, AdSense ile aynıdır, ancak müşterilerine Payoneer aracılığıyla ödeme yapmayı teklif ederler, bu da birçok kullanıcı için büyük bir avantajdır.

Media.net, AdSense’in en iyi rakibi ve CNN, WebMD, Reuters, Forbes ve diğerleri gibi birçok büyük şirket için bir seçimdir.

Monumetrik

Adsense Alternatifleri Entube.Net

Monumetric, eskiden The Blogger Network olarak adlandırılırdı ve Ad Sense’e alternatif olarak en iyi reklam ortaklarından biridir. Bu hizmet, çoğu reklam platformunun uyduğu tıklama başı maliyet (TBM) yerine bin binlik maliyet (BGBM) yaklaşımını kullanarak kendisini diğerlerinden ayırır.

Bu, reklam ortağınız olarak Monumetric’i seçerseniz, her bin tıklamadan sonra ödeme alacağınız anlamına gelir. Bu, halihazırda blog trafiği oluşturmuş ve sabit bir pasif gelir kullanabilenler için harika olabilir.

Yine de, Monumetric’in ayda en az 10.000 görüntülenme trafik gereksinimi olduğunu ve bu durumun bazıları için otomatik bir diskalifiye olabilir. Zaten ayda 80.000 görüntülemeniz varsa kurulum ücretsizdir, ancak bundan daha azsa, 99 ABD doları kurulum ücreti ödemeniz gerekir.

BGBM’den mükemmel ödeme oranlarına sahipler ve bu da onları AdSense’e değerli bir alternatif haline getiriyor. Ayrıca, reklam birimi çeşitliliği söz konusu olduğunda, bol miktarda var. Satır içi video reklamlar, yerel reklamlar, masaüstü görüntülü reklamlar ve hatta mobil cihazlar için optimize edilmiş reklam birimleri sağlarlar.

Monumetric’in onlar için yaptığı bir başka şey de ortaklarına olağanüstü kişisel destek sağlamasıdır. Reklam yerleştirmeyle ilgilenecekler ve web sitesi içeriğine odaklanmanız için size daha fazla zaman tanıyacaklar.

BuySellAds

Adsense Alternatifleri Entube.Net

BuySellAds, web sitesi sahipleri ve reklamverenler arasında doğrudan bir aracı olarak hizmet verdiği için benzersiz bir reklam ağıdır. Blogunuz için doğrudan reklamveren bulmak her zaman kolay değildir, ancak BuySellAds bu hizmeti sağlamak için mükemmel bir iş çıkarır.

BuySellAds ile işler şu şekilde işliyor. Hizmet, web sitenizi ve onunla ilgili tüm istatistikleri listeler ve reklamverenler sayfalarınızda yer satın almayı seçebilirler.

Satın alma işlemini yaptıklarında, önce reklamı gözden geçirme ve web sitenizde öne çıkarmak isteyip istemediğinize karar verme şansına sahip olacaksınız. Herhangi bir tepki yoksa, 24 saat sonra reklam otomatik olarak onaylanır.

Reklam ağı, reklamlar üzerinde müşterilerine bu kontrole izin verir, ancak çok fazla reklamı reddetmemekle her şeyi kabul etmek arasında bir denge kurmak önemlidir. Nişinize bağlı kalmak ve spam içerikli reklamlardan kaçınmak genellikle en iyi uygulamadır.

Reklamlar kabul edildikten sonra BuySellAds bunları web sitenize otomatik olarak yansıtır ve tüm gelir doğrudan BuySellAds hesabına gider. İşin püf noktası, ortakları olmak için onaylanmaktır. Bu, AdSense’le olduğundan daha fazlasını alabilir.

Dikkate alınmak için bile ayda 100.000 ziyaretçiye ihtiyacınız olacak. Ve bu tür bir trafiğiniz olsa bile, içeriğin mükemmel kalitede olması gerekir. Ayrıca, sitenizin genel kalitesi değerlendirilecektir. Hizmet uluslararası olsa bile, yalnızca İngilizce yazılmış içeriği kabul ediyorlar

Ezoic

Adsense Alternatifleri Entube.Net

Ezoic, web sitesi sahiplerinin, blog yazarlarının ve her türden yayıncıların içeriklerinden para kazanmalarını sağlayan popüler bir platformdur. Sertifikalı bir Google ortağıdırlar, bu da otomatik olarak sitenizde daha fazla reklam anlamına gelir.

Hizmet, web sitenize uyguladıktan sonra gelirinizi% 50 artırabilecekleriyle övünüyor. Reklam optimizasyonu konusunda bilgilidirler, ancak güçleri içeriğin ve web sitesinin düzenini test etmenize yardımcı olur.

Hizmet, size en fazla parayı kazandıracak doğru reklam kombinasyonunu bulmasını sağlamak için yapay makine öğrenimini kullanır. Ancak yine de web sitenizin kontrolünü elinizde tutarsınız çünkü Ezoik’i istediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz.

Bu hizmetin bir diğer harika özelliği de kurulumunun basit olması ve çok uzun sürmemesi nedeniyle kullanımının kolay olmasıdır. Ezoic blogcular için ücretsizdir, ancak kabul etmeleri gereken bir koşul var.

Ezoic’i ücretsiz kullanmak için web sitenizin altındaki küçük bir Ezoik reklamı kabul etmeniz gerekir. Reddetmeyi seçerseniz, aylık 1000 $ ‘a kadar geliri olan bloglar için ücretli planlar ayda 49 $ ile başlayacaktır. Ezoic Nedir Nasıl kurulur Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Mediavine

Son zamanlarda yükselişe geçen AdSense alternatiflerinden biri Mediavine reklam ağıdır. Mediavine için başvuru süreci aşırı derecede karmaşık değildir, ancak belirli uygunluk gereksinimleri vardır.

Web sitenizin ayda en az 50.000 ziyaretçiye sahip olması gerekir, bu nedenle yepyeni bir web sitesine sahip olanlar için tam olarak bir seçim değildir. Uygulamayı gönderdikten sonra Mediavine, web sitenizin tüm Google Analytics’i incelemenizi ve doğrulamanızı isteyecektir.

Ayrıca orijinal, yüksek kaliteli ve ilgi çekici içerikte ısrar ediyorlar. Israr ettikleri bir diğer önemli gereklilik ise marka güvenliğidir. Bu, reklam hizmetinin, reklamverenlerini itibarlarına zarar verebilecek herhangi bir içerikten korumak için elinden geleni yaptığı anlamına gelir.

Bu nedenle, tartışmalı veya nefret dolu içeriğe sahip başvuru sahiplerini otomatik olarak reddedeceklerdir. Ayrıca, yayıncılara mükemmel müşteri desteği sağlıyorlar ve herhangi bir sorunda size yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Hizmetleri, blog yazarları için harika bir seçimdir ve çalışmalarından para kazanmalarına yardımcı olur. Bunun birincil nedeni, Mediavine’in bloga yerleştirilen reklamları özelleştirmenize izin vermesidir. Blogcuların çoğu, neyi tanıtacaklarından korktukları için reklamları kabul etmekte tereddüt ediyor.

Mediavine, seçtiğiniz sayfadaki reklamları devre dışı bırakmanıza izin verir, bu da kullanıcıların onlarla çalışmaya daha az isteksiz olacağı anlamına gelir.

Gelir payları yayıncıya% 75 ve şirkete% 25’ten başlıyor. Genel olarak Mediavine, halihazırda kurulmuş bloglar ve potansiyeli yüksek bloglar için mükemmel bir AdSense alternatifidir.

İhtiyaçlarınız için En İyi AdSense Alternatifini Seçme

İncelediğimiz tüm hizmetlerde onlar için bir şeyler var. Ancak, özellikle Google hizmetini bir süredir kullanıyorsanız ve bir değişiklik arıyorsanız, AdSense için tek bir evrensel en iyi alternatif yoktur.

Web sitenizin her ay 100.000’den fazla ziyareti varsa, BuySellAds ile doğrudan bir reklam aramak sizin için en iyi seçim olabilir. Ancak işinizle veya blogunuzla başlıyorsanız, Media.net en güvenli seçeneklerden biridir.

Güçlü bir reklam test aracı ararken, Ezoic, Google sertifikalı bir ortak olduğu için daha fazla reklamveren çekmenize yardımcı olabilecek bir platform olabilir. İçeriğiniz ve web sitenizin görünümü benzersizdir, bu nedenle en iyi AdSense alternatifini seçmek, sizin için neyin doğru olduğuna bağlı olacaktır